Kalkandere Açık Ceza İnfaz Kurumu’na Ziyaret Gerçekleştirildi.

08 Aralık 2017 Cuma

Adalet Meslek Yüksekokulu Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Programı öğrencilerine mesleki etkinlikler kapsamında, Kalkandere Açık Ceza İnfaz Kurumu’na ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyaret, Kalkandere Açık Ceza İnfaz Kurumu II.Müdürü Sn.Halil İbrahim ALTINTAŞ’ın ev sahipliğinde samimi bir ortamda gerçekleştirilmiştir. İnfaz ve Koruma Memurları ile Başmemurların refakat ettiği ziyarette, Ceza İnfaz Kurumu’nun ilgili bölümleri detaylı bilgilendirmeler yapılarak öğrencilerimize gezdirildi.
İdari bina, çay paketleme tesisi, teknik bina, kantin, ziyaret ve mahkûm kabul binası, mutfak gibi bölümlerin ziyareti sırasında öğrenciler, ziyaret edilen bölümler ile infaz ve koruma memurluğu mesleği hakkında merak ettikleri tüm soruları sorarak, doğrudan uygulayıcısından cevaplarını aldılar.
Verimli ve ev sahiplerinin samimi ilgisiyle gerçekleştirilen ziyaret sebebiyle, başta Kalkandere Açık Ceza İnfaz Kurumu II.Müdürü Sn.Halil İbrahim ALTINTAŞ olmak üzere, Başmemurlar, infaz ve koruma memurları ile tüm personeline şükranlarımızı bir kere daha ifade etmek istiyoruz.
Ziyaretimiz, çektirilen hatıra fotoğrafları ile nihayete erdi.