Meslek Yüksekokulumuz 2023-2024 Akademik Yılı Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

12 Ekim 2023 Perşembe

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet ile Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Programlarına 2023-2024 Akademik Yılında kayıt yaptıran öğrencilere yönelik oryantasyon programı yapıldı.

Oryantasyon programına Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Cengiz Yanıklar, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Hasan Örücü ve Öğr. Gör. Süleyman Kandemir, Bölüm hocalarımız Öğr. Gör. Recep Bağbancı ve Öğr. Gör. Fatima Kandemir Ergün ile yeni kayıt olan öğrencilerimiz katıldılar.

Toplantı Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Cengiz Yanıklar selamlama konuşmasının ardından öğrencilerimizi yeni dönemde  başarılar diledi. Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Süleyman Kandemir üniversitemiz hakkında genel bir bilgilendirme ve bölüm imkânları ile ilgili bilgilendirme yaptı. Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Hasan Örücü disiplin işlemleri, Öğr. Gör. Fatima Kandemir Ergün sınav uygulama esasları, Öğr. Gör. Recep Bağbancı ise danışmanlık ve staj işlemleri konusunda öğrencileri bilgilendirdi. Oryantasyon Programı öğrencilerden gelen soruların cevaplanması ile sona erdi.