Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adalet Alanı Öğrencileri Okulumuzu Ziyaret Etti

11 Mart 2022 Cuma

Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adalet Alanı 9/A ve 11/A sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayşe ATA ve Ömer Nasır MARAP öncülüğünde okulumuzu ziyaret ettiler.

Ziyarette Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Süleyman KANDEMİR Meslek Yüksekokulumuzun tanıtımına yönelik öğrencilere sunum yaptı. Sunumda okulumuzun dinamik, geliştiren ve uluslararası bir özelliğe sahip oluşunun vurgusu yapıldı. Bununla birlikte gerek Adalet programından gerek Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri programından mezun olan öğrencilerin mesleğe girişteki başarıları üzerinde duruldu.

Öğrencilere okulumuzun fiziki imkanları da ziyaret sırasında tanıtıldı. Öğr. Gör. Süleyman KANDEMİR bilgisayar sınıfımıza ilişkin bilgileri öğrencilerlerle paylaşırken; Öğr. Gör. Tolgahan ŞAFAK da Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri uygulama alanımızda öğrencilere cihazlar ve uygulama yeri hakkında bilgiler verdi. Ziyarete okulumuz öğretim görevlileri Fatima KANDEMİR ERGÜN, Recep BAĞBANCI ve Ayşegül ERGİN ile yüksekokul sekreterimiz Recep YEREBAKAN da katıldı. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. Ziyaretlerinden ötürü Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adalet Alanı öğretmenleri ve öğrencilerine teşekkür ederiz.