TRT Trabzon Radyosuna Mesleki Gezi Tertip Edildi

24 Aralık 2018 Pazartesi

TRT Trabzon Radyosu, 24 Aralık 2018 tarihinde Üniversitemiz Adalet Meslek Yüksekokulu Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Programı öğrencilerine ev sahipliği yaptı.
Öğrencilerimiz ve Dr. Öğr. Üyesi Ensar LOKMANOĞLU eşliğinde 33 kişilik kafile ile düzenlenmiş olan ziyarette TRT Trabzon Radyo Müdürü Erdoğan Topçu ve Yayın Şefi Mustafa GÜLER, TRT Trabzon Radyo binasını öğrencilere tanıtarak, öğrencilerimizin Kitle İletişim Hukuku dersinin tatbikatı hakkında bilgilendirdiler.
Stüdyo film yapım elemanı Sayın Şeyda ŞAHİN, haberlerin hukuka ve toplum ahlakına uygun olarak yayınlanması için hangi süreçlerden geçerek TRT'de yayınlandığı hususunda öğrencilerimizle bilgilerini paylaşarak öğrencilerimizin sorularını cevaplandırdı.
Spiker Seza TURGUT, radyo yayınları ve spikerlik hakkında meslek hayatında edinmiş olduğu bilgi ve deneyimlerini öğrencilerimize aktardı. Spiker Seza TURGUT; Dr. Öğr. Üyesi Ensar LOKMANOĞLU ve öğrencimiz Sait ÖZKAN eşliğinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Programı hakkında toplumu bilgilendirme amacında söyleşi tarzında ufak bir radyo canlı yayını yaptı.
Öğrencilerimiz misafir ettikleri ve uygulamaya ilişkin bilgilendirmeleri için TRT Trabzon Radyosu'na ve değerli personeline okulumuz adına teşekkür ederiz.
Öğrencilerini her alanda en iyi şekilde yetiştirmeyi ve değer üretmeyi şiar edinen okulumuz, bu ve benzeri uygulamalar ile ülkemize yaraşır nesiller için elinden geleni yapmaya devam edecektir.