Yüksekokulumuz Ailesine Yeni Katılan Öğrencilerimize Oryantasyon Eğitimi Yapıldı

30 Eylül 2022 Cuma

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı ile Ceza infaz ve Güvenlik Hizmetleri Programı öğrencilerine oryantasyon eğitimi yapıldı.

Oryantasyon toplantısına Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Cengiz Yanıklar, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Süleyman Kandemir ve Öğr. Gör. Hasan Örücü, Bölüm hocalarımız Öğr. Gör. Tolgahan Şafak, Öğr. Gör. Fatima Kandemir Ergün, Öğr. Gör. Ayşegül Ergin, Yüksekokul sekreterimiz Recep Yerebakan, Öğrenci İşleri Sorumlusu İrem Bayın ve yeni kayıt olan öğrencilerimiz katıldılar.

Toplantı moderetörlüğünü yapan Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Cengiz Yanıklar öğrencilerimizi yeni dönem ile ilgili kısaca bilgilendirerek başarılar diledi. Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Süleyman Kandemir üniversitemiz hakkında genel bir bilgilendirme ve bölüm imkânları ile ilgili bilgilendirme yaptı, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Hasan Örücü devam ve devamsızlık konusunda, Öğr. Gör. Fatima Kandemir Ergün sınav uygulama esasları, Öğr. Gör. Ayşegül Ergin disiplin işlemleri, Öğr. Gör. Tolgahan Şafak ise staj işlemleri konusunda öğrencileri bilgilendirdi.